Partnerzy

Pierwsza drużyna

Wspierają nas

1313420
Dziś
Wczoraj
Ten Tydzień
Poprzedni Tydzień
Ten Miesiąc
Poprzedni Miesiąc
Wszystkie
201
381
3721
1065082
3911
18264
1313420

Your IP: 3.238.173.209
2021-05-09 06:46

Już po razchild 212394 640 11 odbędzie się Małopolska Noc Naukowców. Projekt który wystartował w 2007 roku okazał się fantastycznym pomysłem, który stale się rozwija.

Wszelkie informacje na temat tegorocznej edycji można znaleźć na stronie

http://nocnaukowcow.malopolska.pl/

To hasło jest znane chyba już każdemu mieszkańcowi regionu. I fakt ten nikogo już nie dziwi, bo za pasem kolejna, jedenasta już odsłona naszego flagowego wydarzenia, które na przestrzeni lat trwale wpisało się w kalendarz popularnonaukowych imprez. Imprez lubianych i cenionych przez uczestników. Czy warto w niej uczestniczyć i czy to może być ciekawe? Naturalnie! Próżno szukać lepszej okazji, aby móc przyjrzeć się pracy naukowców z tak bliska, aby móc zapytać ich o to, o co zapytać na co dzień nie sposób. Tylko w jednym dniu w roku badacze będą tylko do Waszej dyspozycji, odpowiadając na dziwne i jeszcze dziwniejsze pytania. Bez wyjątku!

 MNN – nie tak krótka historia!

Zaczynaliśmy skromnie, z dużą dozą ostrożności wierząc w powodzenie przedsięwzięcia. I tak w 2007 roku, jako pionierzy w skali kraju, zorganizowaliśmy pierwszą edycję Nocy. Efekt? Kilka objawów „choroby wieku dziecięcego”, ale z drugiej strony 3500 zadowolonych uczestników, a o to właśnie o nich w tym wszystkim nam chodziło! Dostaliśmy od Was wyraźny sygnał, że taka formuła się podoba i że chcecie więcej i więcej….Cóż nam pozostało? Więcej pracy, kolejne edycje i coraz większa satysfakcja, bo Noc rozrosła się do rozmiarów, o jakich wcześniej nikomu się nie śniło. Konkrety? 2007 r.: 5 Partnerów, 3500 gości. 2016 r.: 40 Partnerów i blisko 77 000 uczestników! Te liczby mówią same za siebie!

Co już było oraz co nowego w tym roku?
Dla chętnych, jak co roku, przygotujemy program obfitujący w moc atrakcji. Nie zdążyliście na coś ciekawego w ubiegłym roku? Nic straconego, zadbaliśmy o to, aby najciekawsze lokalizacje były dostępne również 28 września br. Jesteście żądni nowych wrażeń? I na to coś zaradzimy, bo czeka na Was wiele nowości. Nie sposób wymienić wszystkie aktywności, tak więc każdy uczestnik znajdzie dla siebie coś interesującego.

Rezerwujcie czas i gotujcie się na moc wrażeń!
A więc dopinamy wszystko na ostatni guzik, szlifujemy program tak, aby okazał się jeszcze ciekawszy, niż w ubiegłych latach, i z niecierpliwością wypatrujemy pierwszych uczestników żądnych niepowtarzalnych wrażeń i emocji, które z pewnością będą im towarzyszyły. Radzimy dobrze przyjrzeć się programowi i wybrać to, co dla każdego jest najciekawsze. Noc ma niestety jedną wadę – trwa zaledwie kilka godzin, a żaden z naszych naukowców nie wymyślił jeszcze skutecznej metody teleportacji….Choć w przyszłości, kto wie… Póki co, prosimy o przemyślane wybory i apelujemy: rzesze przyszłych naukowców – przybywajcie! Do zobaczenia 28 września!

SPONSORZY/PARTNERZY/DARCZYNCY ​ Fundacji Towarz​ystwo Sportowe Br​onowicka Siatkówka

  • r_3dsport.png
  • r_alumar.png
  • r_ggaz.png
  • r_sparkly.png