7345
1778231

Your IP: 54.144.233.198
2024-03-28 14:48
20170603 150954Turniej o Puchar Przewodniczącego  Rady Dziclnicy VI Bronowice odbył się  z okazji Dni Bronowic 3.06.2017.
Organizatorami  turnieju było ZSO 8  oraz  Fundacja Bronowicka Siatkówka. Turniej odbył się w  2 równoległych kategoriach wiekowych mini siatkówki oraz kadetek. W  rywalizacji mini siatkówki  nie pokonane były zawodniczki KS AGH w składzie Izabela Bocheńska, Sonia Zawadzka oraz Małgorzata Kasprzyk. W rywalizacji kadetek wygrały zawodniczki Wisły Kraków (Kadet) drugie miejsce  zajęły reprezentantki Salosu (w sezonie 2017/18 - juniorki) natomaist nasze młodziczki uplasowały się  na 3 pozycji  dzielnie  walcząc  z starszymi koleżankami. W całej imprezie wieło udział 90  zawodniczek. Dziękujemy wszytkim drużynom i trenerom  za wspólne granie i zabawę. Turniej odbył się  na obiektach KS Bronowianka.
Dziękujemy serdecznie Panu Przewodniczącemu Bogdanowi Smokowi - przewodniczącemu rady dzielnicy VI za ufundowanie, pucharów, dyplomów, nagród rzeczowych.
Serdecznie podziękowania dla  Firmy Żywiec Zdrój za wodę oraz Firmię  Wawel SA z słodycze.